| anonim_4396 a întrebat:

Era un film in care doi copii (un baiat si o fata) se afla impreuna cu parintii lor pe un fel de baza aflata pe o insula, iar tatii lor (si mai multi oameni de acolo) au un fel de nave cu care lupta impotriva raului. Cand baza este atacata, copii iau un stik pe care baietii rai il vor si fug prin padure (cea de pe insula) sa nu fie luati ostatici ca si ceilalti de pe insula.
Cum se numea filmul?

2 răspunsuri:
| Clauditapisicuta a răspuns:

Nu stiu cum se numea filmul dar iti pot da cateva filme unde actiunea lor se petrece tot pe o insula! poate ala e filmul!
1. The blue lagoon
2.The return to the blue lagoon
Succes! Funda?

| Rape a răspuns (pentru Clauditapisicuta):

Le-am vazut deja dar multumesc