| mona01 a întrebat:

Era un film mai demult cred ca a fost acum aproximatov un an pe pro tv sau pe alt canal. in fine era vorba despre niste oameni care or mers cu avionul si s-a prabusit avionul si si-au pierdut memoria si era o femeie psiholog care zburase si ea cu avionul acela si isi pierduse si ea memoria si apoi tot felul de pacienti care ziceau ca vad tot felul si un barbat care il vedea pe pilotul avionului care avuse de a face cu prabusirea si apoi fata aia se indragosteste acea fata de un om din avion si apoi isi dau seama ca sunt morti. idei? funda!

Răspuns Câştigător
| Diabolique a răspuns:

E vorba despre „Passengers" - Dispariţii (2008) cu Anne Hathaway.
http://youtu.be/5cFc6iNZl8M

3 răspunsuri:
| LucyTheSavior a răspuns:

Cred ca e Naufragiati pe Insula cu Harrison Ford -

| Bullseye1 a răspuns:

Mda...tu cine crezi ca stie sa-ti zica ce film ai vazut tu un an, nu ai un canal exact si + ca nici nu stii sa explici!

| mona01 explică (pentru Bullseye1):

Uite ca unii chiar stiu. Si cautam un raspuns, nu un comentariu neadecvat