| DyNo a întrebat:

Era un film pe Cartoon Network, cu un baiat adolescent care era fiul regelui dragonilor. Numai stiu cum se numeste. Pentru cine imi spune FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Razvan03Andrei a răspuns:

Http://www.cartoonnetwork.ro/show/duncan-st%C4%83p%C3%A2nul-focului

Nu ma pricep, dar cred ca asta este?:)
Nu am avut timp sa urmaresc si serialul asta(care mi se pare are si film?), dar cred ca este misto din ce am prins(secvente).

Bafta DyNo!

2 răspunsuri:
| 123help a răspuns:

Duncan- stapanul focului

| x1AlyNa0x a răspuns:

Se numeste Duncan - Stapanul Focului. Sper ca te-am ajutat! FUNDA?