| iiAgaiin a întrebat:

Erau prin 2004 niste desene animate pe Minimax cu niste gandacei si gaze.Era o familie de gandacei care locuiau intr-un copac.Uni puteau zbura altii nu.Tin minte ca unul era mic si rotund cu picioarele albastre si o fetita verde.Si mai erau 2 frati urechenita. Spuneti-mi plizz cum se mai numeau desenele.Dau funda+vote.plizzzzbatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Anemona2020 a răspuns:

Da il stiu ma uitam si eu la el dar numai stiu cum se numeste scuze am cautat pe yot dar nu am gasit nimic sczzzcrying(

| Addah a răspuns:

Am tot cautat dar nu am gasit pana acum. Vezi poate e pe aici http://www.desene-animate-online.net/browse-minimax-videos-1-date.html

| Isabell123 a răspuns:

Te referi la Miss Spider si prietenii din dumbrava insorita?