| 3333333 a întrebat:

imi place foarte mult filmul Violetta... daca ati vazut sezonul 2 imi puteti spune ce se intampla si cu cine va ramane Violetta la sfarsit? Ofer fundita si voturi:* big grin Multumesc! happywinking

3 răspunsuri:
| inconscient a răspuns:

Sfarsitul nu e inca filmat. Peste ceva timp, va incepe sezonul 2 si la noi. Daca vrei te poti uita pe Youtube la secvente in spaniola.

| BizSinir a răspuns:

In final Violetta va ramane cu Tomas iar Angie va fi cu Hermand si vor forma un cuplu superb. Toti isi gasesc pe cineva drag

| LoLiPoP101 a răspuns:

Nu a avut nimeni de unde sa vada... va trebui sa astepti pana cand le for derula :* de aceea scrie la ora 18:00 new ( dar nu la reluari ) pentru ca atunci e premierea episodului big grin funda?