| Lara13 a întrebat:

imi poate recomanda si mie cineva niste filme de actiune si niste filme horror noi?
Cele mai bune raspunsuri primesc fundita.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Acțiune:The Expendables 3 (2014),Bullet (2014), Mea Culpa (2014),Brick Mansions (2014),Tokarev (2014),Non-Stop (2014),Need for Speed (2014),3 Days To Kill (2014),Lucy (2014),Sin City: A Dame To Kill For (22 Aug. 2014), Drive Hard (2014),Sector 4: Extraction (2014)
Horror:The Quiet Ones (2014),Ghost Of Goodnight Lane (2014),Haunted (Dark House 2014), Stitch (2014),The Appearing (2014),13 Sins (2014),Mischief Night (2014),Stage Fright (2014),Paranormal Activity: The Marked Ones (2014),Devil's Due (2014)

2 răspunsuri:
| edyBobocea a răspuns:

Filme Horror :
@@Hide and Seek [O fetita careia mama sa, si-a taiat venele in cada, iar tatal sau, vor sa se mute in alta casa. Fetita isi face un prieten " imaginar ", iar acel prieten imaginar il poseda pe tatal fetitei si vezi tu... ]
@@The Sixth Sense - [Cele sase simturi, este vorba despre un baietel care vede oameni morti, umbland pe strada. Acei oameni morti, se comporta leit ca un om normal. Filmul asta are niste secvente in care, iti dai drumul in chiloti, la propriu, de frica ]
@@The Orphanage - [Caminul. Aici este vorba despre un camin, in care zac copii morti. O sa te uimeasca acest film, cu toate ca in ultimele 10 minute nu cred ca se intelege ce s-a intamplat. Dar cu toate astea, filmul este foarte bun. Chiar este inspaimantator ]

Filme de actiune:
@@Exam - [Este extraordinar filmul, am fost uimit ce intrebare usoara a fost, iar ceilalti parteneri de camera, au facut totul, absolut totul. Si la sfarsit fata si-a dat seama ce a fost. Mi-a venit sa ma dau cu capul de toti peretii ]
@@Orphan - [Aici este vorba despre o fetita numita Esther. Fata ascunde un secret uimitor. Trebuie urmarit pana la sfarsit! ]

p.s Stiu ca deja a raspuns si a castigat. Dar vreau sa urmaresti aceste filme, sunt foarte foarte bune. Vizionare placuta.