| PhoeNixdZp a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se numeste o actrita... sau sa imi ofere o lista poate reusesc sa o gasesc acolo. Nu prea stiu nimic despre ea, am vazut de curand un film cu ea. Filmul era despre 4 persoane in general, ea mama ei, iubitul mamei el si iubitul pe care urmeaza sa il aiba ea. Ele doua facea doar tampenii si furau de la oameni, ii foloseau ca sa-si satisfaca dorintele doar ca spre final fata se indragosteste de un baiat. Iar la final de tot ei raman impreuna si la fel si mama ei, se cupleaza din nou cu fostul.

Cineva are vreo idee :3? cum se numeste filmul caci dupa aia pot sa gasesc actrita sau daca stiti direct numele ei.

Mersi mult!

Răspuns Câştigător
| Green66 a răspuns:

Jennifer Love Hewitt - Heartbreakers (2001)

1 răspuns:
| PhoeNixdZp explică:

Mersi happy