| LizGreen a întrebat:

TPU! Îmi puteți da și mie o listă de seriale mai interesante pe care le-ați vizionat? Să fie ceva gen mister, aventură dar nu horror nici poveste de dragoste... Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| euady100 a răspuns:

Arrow, The tomorrow people, El barco astea le.am vazut cap coada si sunt super.

5 răspunsuri:
| GeorgeV a răspuns:

Lost
Fringe
Jericho
Sleepy Hollow (asta e mai nou, deci putine episoade)

suntserios
| suntserios a răspuns:

Lost

| Veritas a răspuns:

Touch, e foarte interesant. Fundă?

| Yahweh a răspuns:

Ai aici o lista de seriale online hd cu subtitrare pe care le poti vedea in PLAYLIST, astfel nu va mai trebui sa te ridici si sa schimbi tu episodul : http://frapex.ro/category/filme-seriale

| Keresztesy_Ciprian_1983 a răspuns:

Da Vincis demons
Vikings (care acuma ii si pe History)
Games of Trone
Rome