| 3Iuliana21 a întrebat:

Imi puteți da niste exemple de seriale?
Eu m-am uitat la TVD, legacies,
The Originals, Shadowhunters, Lucifer!
Ce imi recomandați?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! Există multe seriale dar nu toate sunt pe placul fiecăruia.Îți recomand să vizionezi:
-Osmosis
-Altered Carbon
-Sense 8
-Cernobîl
-Povestea slujitoarei
-Vrăjitoarele din East-End.
Depinde numai de tine ce genuri de seriale îți plac, dar îți sugerez să vizionezi trailer-ul la acestea și să alegi.

7 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

American Gods.

| faramatania a răspuns:

The Originals,Hemlock Grove,From Dusk Till Dawn: The Series,The Order, Teen Wolf, A Discovery Of Witches, TSC, True Blood,Dark,Riverdale, The OA, Beyond, Cloak & Dagger, Impulse, Requiem, The Innocents, The Magicians, Damien, Siempre Bruja, 3%

| Sn4k3 a răspuns:

Teen Wolf, Riverdale, The 100

| TatianaIstrate a răspuns:

A Discovery of Witches, Chilling Adventures of Sabrina, The Umbrella Academy, You, Sex Education, Teen Wolf

| sansaxstark a răspuns:

Game of Thrones,Dynasty, Riverdale, Teen Wolf.
Toate sunt foarte reușite, dar Game of thrones este cel mai bun, deci zic sa te uiți prima dată la el.

| madalinzdr a răspuns:

La Casa De Papel, este un serial in care un om isi gaseste niste oameni (fosti detinuti) si vor sa sparga Monetaria Regala din Spania. Mai mult nu vreau sa iti spun pentru ca asa te vei plictisi pentru ca stii ce se intampla dar e un serial super daca te vei uita.
Are 2 sezoane a cate 10 episoade fiecare sezon si pe 18 iulie o sa apara un nou sezon.
Chiar ti-l recomand eu dupa ce l-am terminat parca imi era dor de ei laughing

| Malina2007eli a răspuns:

Ti-as recomanda The Vampire Dairies. Acesta are legatura cu Legacies si The Originals.
Alte seriale ar fi: Riverdale, Game of Thrones, Orange is the new black, Teen Wolf si Degrassi: the next class.

Sper ca te-am ajutat!