| GiorgianaGiorgi a întrebat:

Imi puteti face va rog frumos un top al filmelor de genul thriller psihologic din ce ati vazut voi ca sunt cele mai bune, sunt o mare fana a genului acesta de filme.Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Solace (2015),Predestination (2014),Secret Window (2004),Coherence (2013),Nocturnal Animals (2016),Nightcrawler (2014),Penthouse North (2013),Anna (2013),La cara oculta (2011),The Unknown Woman (2006),Level 16 (2019),Replicas (2018),Blame (2017),Magical Girl (2014),Prodigy (2017)

| GiorgianaGiorgi explică (pentru faramatania):

Multumesc frumos esti singurul sau singura care imi lasa un top.Am vazut si eu multe filme doar ca imi doream mai multe sugestii vazute de voi care sunt cele mai bune.

| faramatania a răspuns (pentru GiorgianaGiorgi):

Cu multă plăcere!