| Andreea_Ureche_1999 a întrebat:

imi puteti recomanda cateva animeuri romantice mai noi va rog? si o scurta descriere a anime-ului va rog

am vazutmaimulte dar printre preferatele mele sunt Lovely complex, uta no prince sama, inuyasha, kamisama hajimemashita, etc
Funda pentru cele mai bune raspunsuri

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Golden Time
- Amagami SS
- Mashiroiro Symphony
- Sakurasou no Pet na Kanojo
- Ano Natsu de Matteru
- Kimikiss Pure Rouge

Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaichou wa maid sama
http://deseneanime.ro/category/anime/kaichou-wa-maid-sama/
merita sa il vezi! acesta si lovely complex sunt preferatele mele din romantice, desi nu am vazut foarte multe de genul, le-am urmarit cu mare placere.

| Andreea_Ureche_1999 explică (pentru anonim_4396):

Si eu la fel, lovely complex este preferatul meu, le-am vazut pe amandoua