| Dedutza07 a întrebat:

Îmi puteți recomda câteva seriale T.U.R.C.E.Ș.T.I si pe ce canal le da?
Ms anticipat!
FUNDA!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E foarte drăguț "Petale de singurătate" (2015, Acasă TV), fiindcă e cu adolescenți. E relaxant, amuzant, interesant. Are o poveste destul de frumoasă. Însă, a început cu vreo două-trei săptămâni în urmă, dar dacă chiar vrei, le poți viziona online pe cele pierdute, până ajungi cu ele, la zi.
Și sunt destule la TV: "Inimă de frate/Kuzey Güney" (Acasă) Kosem (Kanal D), Dragoste cu împrumut/Ask Yeniden (Acasă)