| picox a întrebat:

imi puteti spune numele unui film horror cu adevarat bun care a reusit sa va tina cu sufletul la gura pana la capat? Inafara de Drag me to hell, Unborn si The rite. Multumesc.

6 răspunsuri:
| Ctiberiu a răspuns:

Saw I, Saw II, Saw III si Saw IV - te przin ca o sa te pisi mov dupa ce o sa le vezi.

| Andreea1566 a răspuns:

The thing
The rite
Devil
Orphan
The last house on the left
Pandorum
The unborn
drag me to hell
Scar
Shutter
The last winter

| DonCafe a răspuns:

Recomand INSIDIOUS, vazut aseara te tine in priza tot filmul

| RainOfColors a răspuns:

The ring 1, 2. The grudge. My bloody Valentine. Sper ca te-am ajutat.

| Loving a răspuns:

Dead silence si the ring

| denixssss a răspuns:

Buna`! :*
The wrong turn `! ( 1, 2, 3 & 4 ) e un film cu niste mutantzi canibali, care captureaza oamni si ii atie bucatele pe viu. e scarbos filmul dar este superb happy merita vazut happy