| Liesel a întrebat:

Imi puteti spune va rog un site unde pot vedea seriale si filme dar fara sa imi apara sute de reclame si apoi sa mi se viruseze calculatorul?

Răspuns Câştigător
| Damon217 a răspuns:

Nu exista site fără reclame. Deoarece acele reclame țin site-ul în,, picioare''.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Ia-ti adblock si dupa scrie pe google : filme online subtitrate (sau seriale).

| Andreea87978787 a răspuns:

Buna! Te inteleg, acelasi sentiment il am si eu! laughing Dar din pacate reclamele acelea apar automat pe orice site, pentru ca calculatorul/laptop-ul/telefonul nostru este deja virusat.