| Andreea20071607 a întrebat:

Imi recomandati un serial/film de dragoste cu creaturi supranaturale?

Răspuns Câştigător
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Let me in(2010) e film, nu-l mai stiu chiar bine, e cu doi copii vampiri care se indragostesc... suna cam ciudat, nu mai stiu, dar mi-a placut.
E de fapt un remake, filmul original cica ar fi mult mai bun, cauta!
Pot sa-ti recomand cu mana pe inima The time traveler's wife, nu-s creaturi supranaturale, dar e un om care poate calatori in timp.

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Fallen (2016)/Legacies,A Discovery Of Witches, Shadowhunters: The Mortal Instruments

| lllyyy a răspuns:

Tvd,To,Shadowhunters,