| LaraMaya a întrebat:

Imi spuneti daca va aparea un sezon nou din Boys over Flowers?

VA roog sa imi spuneti..cine nu s-a uitat sa va uitati! e spuer.e serial Coreean!
VA roog spuneti-mi DACA VA APARE

2 răspunsuri:
| BibyPikachu a răspuns:

Buna!
Eu am vazut filmu mi-a placut foarte mult...
Din cate stiu eu nu va aparea nici`un sezon nou, dar ar fi foarte misto Jan Di ar fi casatorita cu Jun Pyo, Ji Hoo cu afacerea bunicului sau, Yi Jung o sa aive o relatie cu Ga Eu cine stie poate se si casatoresc...cam atat
Ori cum cine stie cum ii sare lui Kamio Yoko si mai creeaza un sezon nou

| LaraMaya explică (pentru BibyPikachu):

Ar fi super sa fie un sezon nou...