| Cosmin6364 a întrebat:

Buna Tpu.In legatura cu urmaritorii serialului,, Prison Break" vreau sa imi spuneti ce a vazut de fapt Lincoln cand a desfacut acea cutie cu acea fata inauntru. Era Sara sau ce? Dau funda celui mai logic raspuns.winking

Răspuns Câştigător
| SexyBlue a răspuns:

Daca inca nu ai vazut tot serialul, cel mai logic raspuns il vrei primi in episoadele urmatoarelaughing Daca nu l-ai vazut si vrei sa aflii acum, iti explic eu. Acel chip semana foarte mult cu al Sarei dar era foarte intuneric si nu se vedeau detaliile fetei, iar cel de la Companie au reusit sa gaseasca o femeie asemanatoare Sarei pe care sa o asasinezehappy

1 răspuns:
| skinhead99 a răspuns:

Nu era Sara..era alta femeie. Nu e logic? laughing