| EliiDee7 a întrebat:

TPU! Intrebare adresata fanilor Pariu cu viata. Nu stiti cu cine se va,, culca,, Vlad in episodul urmator?

Răspuns Câştigător
| mery198 a răspuns:

Este o necunoscuta, vei afla lunea viitoare, dar cred ca este ruda unuia dintre membrii la la band.sad

| EliiDee7 explică (pentru mery198):

Mersi.

| mery198 a răspuns (pentru EliiDee7):

Nu ai pentru cehappy

4 răspunsuri:
| izabela1234 a răspuns:

Vlad se va culca cu doris, deoarece Vlad ea drogat

| aleally98 a răspuns:

Vlad se va culca cu Doris aia acre acum cateva episoade atunci cand tata lui Razvan a venit in liceu cand i-a impuscat, Rafael statea cu ea, cu Doris, pe scari si ii spunea ca e frumoasa, iar ea se machea.Cu ea se culca Vlad. Sper ca ti-am fost de ajutor.