| Millis a întrebat:

la ce ora, unde(pe ce program) si in ce zi este next top model?

5 răspunsuri:
| mnopqr a răspuns:

Dai pe teletext pe antena1 ca are si vezi acolo la ce ora si in ce zi.

| JeSuisElle a răspuns:

Inca nu a inceput nou sezon [ se presupune ca prin toamna se difuzeaza la tv ]
In fine pana acum ntm a fost pe antena, joi la 20.30
Poti sa te uiti pe facebook`ul lor la noutati si poze din sezoanele anterioare http://www.facebook.com/nexttopmodel.catalinbotezatu

| maximusy a răspuns:

Acum este sezonul 2 pe euforia la ora 22 duminica :

| shutdown a răspuns:

Pai pe antena 1 si la ora 20:30 sau 20:00 nu mai stiu sigur

| AnneMaya a răspuns:

Inca nu a inceput noul sezon(din cate stiu eu) dar stiu sigur ca o sa fie pe antena 1.