| Copila2016 a întrebat:

Legat de serialul Naruto, am cateva intrebari, sper sa imi raspundeti cat la mai multe posibil, caci eu nu am vazut decat 3 sezoane din seria Naruto, ma uit acum doar la Boruto - Naruto Next Generations si sunt la zi cu episoadele.

Cum e treaba cu Itachi? l-a omorat Sasuke?
Naruto si Sasuke o sa moara cand se va lupta Boruto cu Kawaki?
Cati ani o sa dureze pana atunci?

1 răspuns:
| Sader a răspuns:

Uita-te la naruto si naruto shippuden...nu va inteleg de ce incepeti o serie la care aveti nevoie de informatii din seriile precedente si nu le-ati vazut...mai ales ca naruto/naruto shippuden este in momentul de fata de 99999 ori mai bun ca boruto din cauza actiunii.