| anonim_4396 a întrebat:

M-am uitat la Skins. Iubesc serialul ala.Dar sincer cand am vazut ca Freddie a murit, a fost omorat... M-a afectat mult. Iubeam personajul ala.Stie cineva daca o sa mai fie seriale cu generatia a 2-a [Effy,Cook, Freddie, etc]?

1 răspuns:
| XLidiaX a răspuns:

In sezonul 7 (apare in iulie) o sa fie 6 episoade, dintre care 2 cu Effy, 2 cu Cook (si celelate 2 cu Cassie). Si mie mi-a parut rau pentru Freddie. Mi se pare oribil ca el a trebuit sa moara in generatia aceea.