| Shfu a întrebat:

Buna TpU! Ma numesc Alex iar astazi voiam sa ma uit la un anime pe site-ul meu de suflet iar cand sa-l caut am vazut ca nu e pe site si nici pe HBO GO in schimb am vazut ca e pe Netflix (in caz ca va intrebati, am un prieten care are un prieten cu cont de Netflix dar in ultimele cateva saptamani nu a mai platit abonamentul iar pe cont poti doar sa cauti si sa vezi trailer) iar eu vreau sa va intreb daca ma poate ajuta cineva ca sa ma uit la anime-ul respectiv pe Netflix. Am niste probleme si nu pot sa platesc eu abonamentul.

5 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Nu am Netflix, dar sigur îl găsești pe Animekage sau alt site de piraterie

| HandaSei a răspuns:

O variantă mai ieftină prin care să iei Netflix e să cumperi lunar conturi de pe Ebay (5-6$). Dacă te întrebi de ce sunt așa de ieftine, ei bine lumea le cumpără de prin țări precum Turcia spre exemplu unde costă vreo 3$ pe lună abonamentul și le vând după mai scump pe ebay./ Și da, pot fi folosite în întreaga lume, nu sunt limitate la librăria țării de unde au fost cumpărate! / Eu așa le iau de ani de zile... happy

| crysty1222 a răspuns:

Despre ce anime este vorba?

| Shfu explică (pentru crysty1222):

Jojo's Bizarre Adventure

| Savu4iosif a răspuns:

Cu siguranta il gasesti pe Animekage!