| alexbboy13 a întrebat:

Buna TpU! Ma numesc Alex si sunt dependent de serialul The Blacklist. Sunt deja la mijlocul sezonului 7 iar eu sunt curios sa stiu cine e cu adevarat Raymond Reddington. E cel adevarat sau numai o copie

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa nu-ti stricam surpriza, mai ales daca ai facut o pasiune pentru film.
Vezi-l pana la sfarsit, fiindca s-ar putea sa dispara tot farmecul, daca deja stii sfarsitul.

| Zuzu1991 a răspuns:

Pui o intrebare fara raspuns, conform imdb serialul inca nu s-a terminat, deci, cine e de fapt s-ar putea sa nu se stie... inca
insa, sper ca pandemia sa nu il taie, deja vad ca din "normalul" de 22 de episoade per sezon au scazut la 19 si apoi la 13

m-am uitat si eu pana la sezonul 3... dupa care am lasat-o mai moale, chiar o tin din criza extrema in criza si mai extrema, si asta merge cateva episoade dar nu cateva sezoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uita te happy e mișto