| rosessunflowersandlillies a întrebat:

Buna, TPU. Ma puteti ajuta sa aflu numele unui film, va rog frumos? Stiu ca la inceput erau 2 copii (o fata si un baiat) de culoare ce traiau la un orfelinat. Ei erau apropiati, s-au casatorit 'in gluma', insa baiatul a fost adoptat si nu am mai pastrat legatura. Peste cativa ani, el isi cunoaste viitoarea sotie, o fata (tot de culoare) mai masiva, care i-a batut pe 2 tineri ce s-au luat de Norman. (Norman il chema pe baiat din cate stiu) El face cunostinta cu cei 3 frati ai fetei (stiu ca erau temuti in orasul lor) si se angajeaza, lucrand la firma familiei. Nu erau fericiti impreuna, iar la un momentdat el se reintalneste cu fosta lui amica din copilarie, Kate (ea era intr-o relatie de asemenea). Stiu ca dupa aceea el a patit ceva si a ajuns in spital, Kate vine sa il viziteze si il convinge sa mearga impreuna la un parc acvatic, cu niste copii (tot orfani din cate tin eu minte, Kate avea grija de ei), vine si sotia lui Norman. Ele au o mica disputa legata de aspect, Kate se supara (sotia o critica ca e prea slaba), iar ea (Kate) ii spune lui Norman ca a decis sa grabeasca nunta cu iubitul (Norman a inceput sa aiba sentimente din nou pentru ea; dupa cum am precizat si inainte, nu se intelegea cu sotia lui). Mai mult nu mai stiu. Ma puteti ajuta, va rog? Dau funda raspunsului corect. Multumesc anticipat, sa aveti o duminica placuta. happy

Răspuns Câştigător
| wj a răspuns:

Norbit

| rosessunflowersandlillies explică (pentru wj):

Multumesc mult de tot!

| wj a răspuns (pentru rosessunflowersandlillies):

Cu placere! Duminica placuta!

2 răspunsuri: