| bea119b a întrebat:

mie imi place foarte mult Pariu cu Viata, si vreau sa va intreb daca Vlad(Vlad) si Anca(Criss) vor iesi din Pariu cu Viata?
Va intreb asta pentru ca am vazut in episodul de luni 12 noiembrie 2012 ca au fost la concert,i-au furat si i-au dus in padure unde:au impuscato pe Sara(Sore),au batuto se Ioana(Alina), si au pus o bomba pe Anca(Criss), iar aceea bomba a explodat pe ea si pe Vlad
deci va rog daca stiti sa imi spuneti!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Am citit intr-o revista ca nu o sa mai joace, teoretic sunt morti. Funda?

5 răspunsuri:
| TheAllexey a răspuns:

Nu cred ca scrie intr-o revista. Dupa mine ideea este sa te tina in suspans si sa urmaresti si ep. urmator. Teoretic ei au murit.Dar pentru ca "Pariu cu Viata" este un The Best si e super fain se poate intampla orice.In concluzie, pana la ep. urmator nu ai de unde stii.
P.S.:Si eu sunt fan happy

| andreeadinu9 a răspuns:

Cand am vazut episodul si eu am crezut ca au murit si am plans, dar a doua zi mi-am dat seama ca nu au cum sa moara deoarece:a)sunt personaje principale; b)au foarte multi fani si daca ar muri ar pierde ar pierde audienta; c)or sa te tina in suspand pentru ca nu ar mai avea farmec episodul daca iar arata si pe ei; c)se zvoneste ca geoge a schimbat bombele pentru ca daca va amintiti era agent sub acoperire si trebuie sa-i protejeze.Sunt cu sufletul la gura ca si tine dar eu nu vr sa cred ca au murit.love strucklove struck

| Anonimaly a răspuns:

Ei nu o sa moare doare ce pe facebook si alte site-uri au scris ca sunt la filmari si au pos poze de la filmari si ei sunt inainte cu episodele deci nu vor muri

| Lucy_Lucia_1992 a răspuns:

Nu pentru ca George(Andrei Rosu)a pus bomba adevarata mai departe de membrii trupei si Dragoslav(cel rau) a vazut explozia cea din mai inaitea copiilor.Pe Criss(Anca a pus bomba falsa.Ai inteles?

| bea119b explică (pentru Lucy_Lucia_1992):

Da,oricum asa s-a intamplat.
Multumesc!