| AlexForEver a întrebat:

Naruto va fi cu sakura?

8 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Inca nu se stie. Vom afla cand se va termina manga. Mie mi-ar placea. Mi se pare ca se potrivesc.

| 1234dany5 a răspuns:

Nu cred... poate la sfarsit cine stie...dar momentan nu se vede pentru ca nu s-au sarutat intalnit, etc nici in manga si nici in shippudenmai mult s-au batut laughing))))))))

| LoLiPoP101 a răspuns:

Cu sasuke nu cu naruto

| Nemesis2012 a răspuns:

Cu jiraya desigur, vor avea si contact sexual in last episode. ( asteapta si vei vedea )

| Sh0cKysteeL a răspuns:

Frate Naruto nu va fi cu sakura fa vi cu Hinata dupa ce se va lupta cu Obito presupun ca se va termina razboiul big grin

| 1234dany5 a răspuns (pentru Sh0cKysteeL):

De unde sti ca va fi cu hinata :? laughing))

| Sh0cKysteeL a răspuns (pentru 1234dany5):

M-am uitat la manga eu sunt cam la episodul 646 cu manga.....si mi-am dat seama>si dupa ce am vazut si episodul 330 cam am o aprobare la teoria asta ....si asta a fost teoria mea.ce va face kisomoto nimeni nu stie