| ApaMineralaPlata a întrebat:

Nu stiu unde sa gasesc episodul 21 din Iubiri secrete sezonul 4 am cautat peste tot cine ma ajuta are funda :X

3 răspunsuri:
| MiReLfRuMuSeLu a răspuns:

Cel mai tare serial ii iubiri secrete, in fiecare luni-marti-miercuri ma uit la iubiri secrete, eu nu sunt interesat de telenovele, dar acest serial ii mortal!

| Gangstaass a răspuns:

Frate si eu acum il caut si nu-l gasesc

| LuwSkate a răspuns:

Http://www.primatv.ro/seriale/iubiri-secrete/video.html

Aici vei gasi toate sezoanele cu toate episoadele. Daca episoadele inca nu au fost incarcate inseamna ca pe maine le incarca. Cei de la PrimaTv incarca episoadele lunia sau de genu'. Sa nu cauti un episod dupa 2 zile ca nu e acolo.