| An0NyOmY a întrebat:

Buna TPU
Pentru cei care se uita la Sa inceapa aventura(adventure time)
Ci baiatu fin si cainele jake.
Ultimul episod e ala de se bate cu regele rau si printesa gumita se transforma intr-o fetita de 13 ani?

Răspuns Câştigător
| MaximRobert a răspuns:

Da,acela este ultimu episod, dar va urma alt sezon!

1 răspuns:
| Cool_Jimmy_1989 a răspuns:

Adventuretime.wikia.com
Chiar eu(cred că şi alţii) l-am rugat pe realizatorul serialului de desen animat,pe nume Pendleton Ward,să mai facă, multe alte episoade, l-am rugat pe GOOGLE+, că ultimul trebuia să fie "Wizards Only, Fools"sezon 5, dar nu este ultimul...