| amaamyb2 a întrebat:

happy! Puteti sa imi spuneti si mie un film interesant :d? Funda >:.

Răspuns Câştigător
| Juℓiaa a răspuns:

Cateva filme care chiar merita vazuteesmug
Seven pounds
A wake
If only
Charlie st Cloud
Black Swan
Inception
Just Go With It
No Strings Attached
Season Of The Witch
Fast & Furios 5
Pirateas of the Carribean 3
Step Up 1, 2, 3
Thor
The godmother
I Am number 4
The Priest
Drive Angry
Water for elephants
The Rite
Red riding hood
Harry Potter and the deathly hallow -partea 1
Twilight saga -bReaking down -partea 1
Sucker Punch
Hall pass
Mean Girls 2
Limitless
August Rush
Letters for Juliet
The roommate
The Lincold Layer
The Hangover - 1 si 2
The Resident
Vizionare placutaabig grin Fundaa?smug

6 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Te poti uita la Twilight 2(New Moon)(Luna Noua).Te poti uita si la Twilight 1 si 3.
Sunt foarte interesante pline de romantism si actiune si putin horror.
Te poti uita si la acest sir de filme : http://cinema.mozku.com/tag/filme-interesante/
Si daca vrei ceva foarte amuzant te poti uita la filmul "Tineri insuratei"l-am vazut aseara pe HBO si am murit de ras mai ales la inceput.
Pa, pa!

| perenasop a răspuns:

Buna! happy.

Iti recomand sa te uiti la filmele Twilight. Sunt foarte frumoase. Vor fii difuzate pe HBO Romania dar nu stiu exact orele. Vor mai aparea si reclame in schimbwinking. Vizionare placuta. :p

| AnonimGirl a răspuns:

Twilight este un film interesant. Fundita?

| Cosy a răspuns:

Sau ai putea sa te uiti la,, The life before her eyes".E mult mai bun decat toate filmele astea de consum[gen Twilight].