| emyrunes a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cateva animeuri. Pana acum am fazut: one punch man,nanbaka,tokyo ghoul,boku no hero academia, attack on titan si fairy tail.

Dau funda

Răspuns Câştigător
| Mario_Rusu_1984 a răspuns:

Iti sugerez Inazuma eleven, acest anime este pentru toate varstele si are mai multe serii ti le zic in ordine si pe ce site la gasesti, Inazuma Eleven, Inazuma eleven Go, Inazuma Eleven Go : Chrono Stone, Inazuma Eleven Go : Galaxy acest anime se bazeaza pe football. Sper ca te-am ajutat!