| FunkyLicious a întrebat:

Buna TPU :*
Recent am vazut un film DAR nu stiu cum se numeste, SI vreau sa aflu deci, "Help Pleasee"!
In film era o femeie care era acasa, iar intr. o seara PLoioasa, a primit o vizita din partea unui strain care zicea ca a fost trimis de la agentie sau ceva de genu,
pentru ca i s. a spus ca acea casa este de vanzare si de fapt nu era.
Ea nu a vrut sa. l primeasca dar apoi a sunat o prietena de a iei care a sfatuit-o sa. l primeasca in casa pana ce se opreste ploAia.
Au stat ei la discutii, pana cand barbatul a baut doua pahare de alchool si a inceput sa se comporte cam ciudat.
Ei incepuse sa i se faca frica si de multe ori a incercat sa sune la politie si la acea prietena a ei, dar de fiecare daTa, venea acel om si incerca sa o opreasca.
La un moment dat a sunat la usa un electrician sau ceva de genu, care venise sa repare tabloul de sigurantza.
La electrician i s-a parut ceva suspicios la acel barbat, de accea a incercat sa o convinga pe femeie sa il dea afara; ea refuzand, zicand ca se descurca.
Apoi in timp ce electricianul isi facea treaba auzit un tzipat. Era femeia care il omorase pe acel barbat.
Cand s. a dus sa vada ce s. a intamplat, ea i-a spus ca l. a injunghiat din cauza ca a crezut ca el vroia sa o omoare pe ea.
Electricianul a vrut sa sune la politzie dar femeia nu a fost de acord nici un ruptul capului.Mai tarziu ea a inceput sa discute cu acel tanar despre trecutul ei
ziucandu. i ca a fost violata de 13 ori si ca ea lucreaza intr. un centru cu copii orfani si necajiti si ca este streasata etc.
Dupaia, ea a inceput sa se comporte ciudat cu electricianul,, la un moment dat, incercand sa. l omoare, dar in final el a omorat. o pe ea.
Care stie cum se numeste filmul primeste funditaA love struck
MERSII! :*

2 răspunsuri:
| Loredana_4143 a răspuns:

Yo zic ca e "Amuzament" i-a incearca...

| FunkyLicious explică:

Nu sad nu este. mersi oricum :*