| miracle11 a întrebat:

recomandati-mi un serial asemanator cu Chilling Adventures of Sabrina..Tot cam aceeasi tematica adolescenti supranatural putin horror etc.DAU FUNDA URGENT!

Răspuns Câştigător
| pAndreea9597 a răspuns:

The Order
Luna Nera
Salem
The Magicians

4 răspunsuri:
| Alexandraaa197272 a răspuns:

Legacies, The Originals

| Andree151 a răspuns:

Teen Wolf e supranatural, iar eu cel puțin când l am văzut am trecut prin toate stările deci ți-l recomand. Dacă nu, mai e unul fain anume "Crescându-l pe Dion", dar e doar pe Netflix.

| Croakie a răspuns (pentru Andree151):

Stranger Things (bijuteria coroanei Netflix) laughing)
E cu adolescenti, supranatural, horror...tot ce vrei.
Este genial

| miracle11 explică (pentru Andree151):

Serialul Teen Wolf l-am terminat inca din vara 2018, a fost primul serial pe care l-am vazut, si al 2-lea e Chilling Adventures of Sabrina, cand e vorba de seriale eu imi caut serialul perfect pe placul meu.