| AlanaGlowey a întrebat:

Buna TPU shie cineva cum pot sa imi iau depe gogle ceva as vrea sa imi iau un program de filme shie cieva cum pot cine shie primeste fundita

Răspuns Câştigător
| ChrisHarrison a răspuns:

Nuu. Cel mai simplu este cum iti spun eu, ascult, si eu fac la fel.
Downloadeaza de aici VUZE :http://vuze.en.softonic.com/
Dupa ce l-ai instalat esti gata, cand vrei sa descarci un film te duci pe http://thepiratebay.org/ E cel mai new browser si cel mai complex. scrii acolo numele filmului si iti descarci un fisier care, dupa ce dai double-click pe el, se deschide VUZE si se descarca :P
(poti descarca si jocuri si episoade complexe din serioale tv)

4 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Grea e limba română.

| piciuk a răspuns:

Bre eu nu "shiu ce program de filme vrei sa iei depe gogle" ai putea sa explici ce vrei sa faca programu' ala. sa poti vedea filmele cu el? sau un codec sa ti se vada filmele mai noi? explica si tu. si app. mai citeste o cartewinking

| St!L a răspuns:

Incearca de pe www.filehippo.com e mai usor:)

| zooooza a răspuns:

Nu shiu nici un program de pe gogle. Ce vrei sa faci cu el? Sa faic filme, sa le vezi, ce?