| Sayuri a întrebat:

Sper ca nu va deranjez, dar am doua intrebari :
1) Care dintre anime-urile Death Note si Fairy Tail este mai interesant? Spuneti-mi unul mai bun ca ele, daca stiti.puppy dog eyes
2) Va fii un al doilea sezon de Sword Art Online? Pe primul l-am vizionat deja de 5 ori, e bestial anime-ul! Dar vreau sa vad urmatorul sezon! A aparut, sau daca va aparea, cand?puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| DomnişoaraClannad a răspuns:

Pai Death Note categoric e mai misto.Altu tot la fel de bun e si Another sau Psycho-Pass.

Sezonul 2 de la Sword Art a fost confirmat dar nu stiu cand va aparea.
Daca vrei mai multe detalii uite aici.
http://www.youtube.com/watch?v=2HaQp3Y0CIM

1 răspuns:
| AnimeAnnDRa a răspuns:

2) thinking
1) Dintre cele 2 eu iti spun cu tot sufletu' sa incerci Death Note.Nu stiu.e mai special.e bazat mai mult pe tactica.
~Mai bun ca ele..Sincer, anime-ul meu preferat este Naruto [ si shippuden ].Iar un anime care spre final e trist[moare o persoana WoW] este Clannad/Clannad after story. Mie personal nu prea imi place Fairy tail. Nu imi place ideea de magie!