| kljjki a întrebat:

spuneti-mi va rog (un link ceva) unde pot privi serialul "
Закрытая школа" toate sezoanele, daca se poate si cu subtitrare.Eu am gasit dar nu pot privi fiindca nu-s pe teritoriul Rusiei...va rog

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Vk(.)com - sterge parantezele.

Este site de socializare rus. Foarte simplu si comod, ma folosesc de el mai mult decit de facebook.

Acolo gasesti orice seria vrei tu happy

Doar inregistreaza-te. Multa bafta)

| DataSoft a răspuns:

Incearca un site gen hidemyass un site care foloseste proxy-uri ca sa poti viziona sau accesa site de tot felul care sunt restrictionate de provaideri de net sau pentru o anumite zona a lumii