| 4You123 a întrebat:

Stie careva un serial cu crime sau gen The walking dead(nu neaparat cu zombii)...As dori sa-mi spuneti ce se intampla in serialul respectiv.Multimesc.

Răspuns Câştigător
| eu6andrea a răspuns:

Uite aici cateva care le-am vazut eu:
1.American Horror Story-un spital de nebuni, cativa oameni sanatosi in el, crime blah blah e misto daca iti plac astea mai horror
2.Touch-e ceva mai psiholog, e super tare despre faptul ca oamenii nu se intalnesc prin coincidenta si tot ce se intampla in viata e cu un scop...prezinta situatii de viata etc.
3.Person of interest-despre un tip care salveaza vieti -actiune

7 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

The mentalist, strategia ucigasului e super.

| faramatania a răspuns:

In The Flesh (miniserie BBC 2013 - 3 ep.tot cu zombie, se găsește remediul), iar altul asemănător cu The Walking Dead nu mai este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fara supranatural dar cu crime(DEXTER)
http://www.youtube.com/watch?v=R6_qsTCBns8

| Helly1226 a răspuns:

Supernatural. Serialul are de toate: fantome, varcolaci, zombies, vampiri, demoni, ingeri etc.

| digit12 a răspuns:

Inteligence

| 4You123 explică (pentru digit12):

Dar despre ce e?

| adelina9999 a răspuns:

Mentalist, Bones