| LionelJosh a întrebat:

Stie cineva de unde pot sa deskark episoadele din animeul Naruto Shippuden dar fara sa fie nevoie sa instalez vreun program tampit. Si sa aiba subtitrare, sau sa fie dublat in engleza ca doar in japoneza nu ma ajuta. Multumesc anticipatkiss

3 răspunsuri:
| ÖpëиTPU a răspuns:

Http://www.shinobi-fansub.com/ daca stii sa cauti le gasesti, ai si manga;)

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Vrei neaparat sa le descarci? stiu un site in care le poti viziona cu subtitrare sar e in romana... animekage daca te intereseaza. daca vrei neaparat in engleza: narutoget

| XxELOKxX2013 a răspuns:

Pai uite un site in are poti sa te uiti la ep 14 http://www.peteava.ro/id-695547-naruto-shippuuden-ep-214-romana