| MICHAEL_7160 a întrebat:

stie cineva in ce episod din naruto se bate sasuke cu naruto pe apa si castiga sasuke si pleaca la orochimaru va rog mult spuneti-mi dau funda mare mare

Răspuns Câştigător
| 3thera a răspuns:

In episoadele 128 -134, Sasuke si Naruto au "lupta cea mare" inainte ca Sasuke sa plece la Orochimaru.
Sasuke de-abia a castigat...cu greu.
Oricum Naruto e extrem de puternic acum, in recentele capitole manga.

Te poti uita aici la toata seria Naruto in limba originala(japoneza) si cu subtitrare in romana:
http://animekage.com/anime/naruto/

Si te poti uita aici la Naruto Shippuden(continuare, inca mai apar episoade noi in fiecare joi) in limba originala(japoneza) si cu subtitrare in romana:
http://animekage.com/anime/naruto-shippuuden/

Oricum o sa ia ceva timp pana o sa se termine Naruto Shippuden.pentru ca nici manga(=benzile desenate japoneze care se citesc de la dreapta la stanga si sunt cu mult inainte anime-ului) nu s-a terminat. Daca vrei sa o citesti, uite aici: http://mangable.com/naruto/. Manga noua apare tot joi.

Succes;)

6 răspunsuri:
| 3thera a răspuns:

Cu placere.

| ZOON a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ND208kX2UB0 bine da e bagat melodie pe fundal dar cauta in stanga ca mai gasesti

| ZOON a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=A1vgRA1MVTY mai e si asta gasesti acolo celelalte 2 parti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa cam oprit la episodul 196 la shippuden stie cineva cand mai apar alte episoade? sau daca mai apar?

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Il bate?! Yeeeey. Ahhh I LOVE YOU, sasukelaughing - Cu ma.sa de majuscule si de roboru stupid.aa nu trebuia sa citesti asta:-s-

| Asdhfg1 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=IomBcmh7pnM
Numai in alta limba am gasit...
Sper sa te ajute