| Ralucaaa98 a întrebat:

Buna TPU stiti cumva daca a aparut sezonul 5 din serialul The Vampire Diaries? Daca nu a aparut imi puteti spune cand apare?

10 răspunsuri:
| mihaelaalol a răspuns:

Apare in octombrie incepe pe 11 octombrie si va avea 13 episoadebig grin

| mihaelaalol a răspuns:

O sa rescriu raspunsulbig grin :
Apare pe 11 octombrie si va avea 13 episoade

| deliutza07 a răspuns (pentru mihaelaalol):

Nu va avea 13 episoade, va avea 22 episoade. Serialul "The Originals"(care incepe pe 16 octombrie si este un spin-off al serialului)va avea 13 episoade. big grin

| mihaelaalol a răspuns (pentru deliutza07):

Mersi ca mi-ai zisbig grin

| faramatania a răspuns:

Bineînțeles că n-a apărut încă.The Vampire Diaries (5 x 01-TBA), va apărea Joi 10 Oct. 2013.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a aparut.

| Roxxxxi a răspuns:

Nu a aparut..Si eu il astept dar nu stiu cand apare

| Ana8785 a răspuns:

Sezonul 5 va aparea in octombrie. Mai multe stiri despre The Vampire Diaries aici:
http://www.blogvedete.com/tag/the-vampire-diaries/

| SefTPU a răspuns:

Nu a aparut.

| Matees_Nicoleta_1998 a răspuns:

Nu! asta e ultimul episod din sezonul 4....sezonul 5 apare in toamna tongue happy