| Intergalacticdonut a întrebat:

Buna, TPU! Stiti cumva unde as putea gasi online ecranizarea piesei de teatru "Jocul de-a vacanta", in care joaca Gheorghe Visu? O vazusem acum 2 ani pe Youtube si m-a fascinat, dar acum nu mai dau de ea. M-ati putea ajuta?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Https://bit.ly/3mBhLEX

| Intergalacticdonut explică (pentru Salontanul):

Multumesc, dar eu cautam strict ecranizarea in care joaca Gheorghe Visu si Maria Dinulescu. Pacat ca nu mai exista pe internet.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Este doar ecranizarea din Barlad. Altele au fost sterse deoarece... "drepturi de autor".