| Miscelaneea a întrebat:

Stiti melodia lui Vescan - pasari calatoare? De saptamani intregi caut videoclipul acela in care erau secvente dintr-un film cu o fata si un baiat..nu stiu care era povestea, tocmai de asta caut filmul. Am gasit intr-un final videoclipul, iar acum caut numele filmului acela din videoclip. Daca stiti cum se numeste, va rog spuneti-mi. M-ati ajuta foarte mult. Multumesc anticipat! happy

2 răspunsuri:
| FluturicaMicaMica a răspuns:

Nu am găsit. Chiar am căutat despre asta, dar nimic. Îmi pare rău că întrebarea ta a rămas postată fără vreun răspuns până acum, dar de asemenea îmi pare rău și că nu te-am ajutat.

| Miscelaneea explică (pentru FluturicaMicaMica):

E in regula, am găsit-o singurahappy Îți mulțumesc oricum!