| AnaAncuta26 a întrebat:

stiti vreun film de dragoste cu o fata de liceu care il place pe baiatul din vecini, si se uita unul la celalalt pe geamurile din camerele lor, dar baiatul are iubita si pana la urma ajung împreuna? Dau funda

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Vezi :The Girl Next Door (2004),Disturbia (2007),mai poți încerca și:The Double (2013),Ashby (2015),Now Is Good (2012),As Cool As I Am (2013)

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Highschool girls banging neighbourhood studs

| Justmeale2345 a răspuns:

Everything, everything...dar baiatul nu are iibita

| shidance a răspuns:

The Art of Getting By incearca-l pe asta.

| Dia1029 a răspuns:

Http://nseriale.com/load/rebelde/rebelde_episodul_1/9-1-0-209

Acesta e link-ul de la primul episod dar le gasesti si pe celelalte pe site