| r3ally a întrebat:

happy stiu ca nu e categoria corecta dar am si eu o intrebare... Care este cel mai horror film care l-ati vazut vreodata? Ceva atat de "infricosator" incat nu ati putut dormi noaptea big grin Dau funda pentru cel mai bun film big grin Multumesc puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Predat0r a răspuns:

Friday the 13th. L-am vazut chiar pe 13 iulie ( adica vinerea laughing.da si mie mi s-a parut ciudat ) dar nu m-am speriat incat sa nu pot dormi.

| r3ally explică (pentru Predat0r):

L-am vazut dar nu m-am speriat laughing Cred ca singurul film care m-a speriat putin a fost "Acolo unde e verde si frumos " ( parca asa se chema ) dar aveam doar 11-12 ani cred! Ani de zile am incercat sa gasesc filme Horror...dar horror rau de tot! Din pacate nu am avut noroc pana acum

| Predat0r a răspuns (pentru r3ally):

Cauta un top cu cele mai horror filme. Poate gasesti acolo ceva mai bunwinking

| cristian2341 a răspuns (pentru r3ally):

Incearca Drag to Hell

| gossipgirl a răspuns (pentru cristian2341):

Drag me to hell*

31 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Martyrs (daca nu ai sange nu te sfatuiesc)
The Amityville Horror
The Exorcism of Emily Rose
Mirrors
Drag me to hell

| r3ally explică (pentru AnnaSpiritualRavishment):

Le-am vazut pe toate si tot nu am gasit inca unul horror sa ma sperie big grin Oricum mersi mult :*

| Elvina a răspuns:

Exorcistul.

| r3ally explică (pentru Elvina):

Vazut big grin A fost destul de ok dar m-am asteptat la ceva mai horror

| Elvina a răspuns (pentru Elvina):

Atunci incearca Saw, Oglinzi, Orfanul, Avertizarea

| r3ally explică (pentru Elvina):

Saw am vazut toate seriile, Oglinzi la fel ( 1 si 2 ), orfanul vazut big grin trebuie sa incerc Avertizarea big grin Voi reveni imediat laughing

| cristian2341 a răspuns (pentru r3ally):

Drag To Hell

| selysol a răspuns:

Horror in ce sens? cu sange? daca da uite unul the hills have eyes 1 si 2 sau wrong turn4 sunt si 1, 2, 3 si cred ca si 5. Daca iti plac cele cu fantome si chestii paranormale uitate la fenomene straniilaughinglaughing numa alea le stiustraight face nu cred ca te sperii dar in finewinking aa daa intra pe filme HD si da la categoria horror acolo gasesti o sumedenie.dai pe un film si te uiti la descriere daca iti place despre ce e vorba te uiti daca nu treci mai departe vizionare placuta:* si sper ca te-am ajutathappy

| r3ally explică (pentru selysol):

Adica cu orice...sange, fantome, vampiri, etc big grin mersi mult happy

| selysol a răspuns (pentru r3ally):

Nu ai pentru ce :*

| ScreamoTime a răspuns:

Shutter & Shutter island happy

| r3ally explică (pentru ScreamoTime):

Shutter island nu e horror...e mai mult MindFuck happy

| CuriousMind a răspuns:

Eu iti recomand Drag Me To Hell;-s. Are o poveste buna, dar te avertizez. La unele faze e posibil sa-ti sara inima din piept :)). Uite si trailer`ul :3.
http://www.youtube.com/watch?v=BUZTybLlWKI

| r3ally explică (pentru CuriousMind):

Vazut big grin Trailer-ul e bun dar filmul nu e cine stie ce :-s Oricum mersi :*

| selysol a răspuns (pentru CuriousMind):

L-am vazut nu e cine stie celaughinglaughing cu o baba pshiopata. mai mult e fantastic...

| cristian2341 a răspuns:

Incearca Drag To HELL

| Lyoto a răspuns:

Concertul lui fuego si irina loghin big grin a fost un cosmar pentru mine

| r3ally explică (pentru Lyoto):

Mi-e si teama sa urmaresc asa ceva rolling on the floor))

| cristian2341 a răspuns (pentru r3ally):

laughing

| r3ally explică (pentru cristian2341):

Vazut big grin Mi-a parut destul de rau ca l-am descarcat laughing

| Lyoto a răspuns:

Daca vrei un film bun horror iti recomand Insidious, Drag me to hell, The woman in black, The orphanage, Smiley, Halloween

| r3ally explică (pentru Lyoto):

Vazut toate big grin Ma asteptam la ceva mai bun dupa ce am vazut trailer-ul dar nu au fost cine stie ce happy

| TamiHa a răspuns:

Eu m-am speriat rau la Chernobyl Diaries laughing Deci eram in sala de cinema si nu mai puteam si unii cu un rand in spatele meu faceau misto de mine laughing. That movie gave me cancer :-slaughing

| r3ally explică (pentru TamiHa):

Dragut trailer-ul big grin Il descarc imediat big grin mersi mult :*

| TamiHa a răspuns (pentru r3ally):

Nu ai pentru cewinking Poate o sa te sperii si tu asa cum m-am speriat eu la cinema devillaughing Pentru a te speria la filmul asta da sonorul mai tare si eventual uita.te cu casti laughing zic si eu laughing

| CrazyNice a răspuns:

Shutterwinking...funda?

| Emy_Ungureanu_1998 a răspuns:

The unborn, the grudge si nu o sa mai dormibig grin