| SaraYang18 a întrebat:

TPU! URGENT! Azi am vazut sfarsitul unui film bazat pe fapte reale despre o atleta pe Disney Channel. Nu-mi mai amintesc nici numele ei si nici cel al filmului. Trebuie sa fie despre o fata\femeie.si ceva si bare paralele(chiar la sfarsitul fimului. Stiu ca e bazat pe fapte reale pentru ca la sfarsit a inceput sa povesteasca despre viata ei dupa ce a devenit atleta olimpica(parca).

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Filmul se numeste Full out

| SaraYang18 explică (pentru justanotheruser99):

Merci mult de tot. ♥ Am inceput sa-l caut si eu si l-am gasit apoi am mutat aici si am observat ca am raspuns la intrebare.Nu credeam ca o sa raspunda cineva asa repede! Merci mult inca o data! O seara faina.

4 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Cu plăcere happy

| Rozzovela a răspuns:

Full out- e foarte interesant(il vad acum a doua oara pe disney) dar nu are rost sa-l astepti pe disney, pentru ca urmatoarea data il vor arata peste mai mult timp, cauta pe net.
Vizionare placuta! happy

| elenushaha a răspuns:

Povestea unei campioane