| har a întrebat:

va rog mult de tot puteti sa ma ajutati sau sa imi spuneti un site ceva in care gasesc avatar the last airbender in romana(dublat in romana) am vazut de mult ori pe cel in engleza dar vreau sa il vad si in romana, va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| cavalerul11 a răspuns:

Man tilam trimis eu in limba romana uitate la mesaje

| ismailanight a răspuns:

Buna! Te poti uita aici: h t t p://v p l a y.r o/c/m 4 a z 9n k 5 /.Si mie imi place serialul si am vazut de 5-6 ori pana acum toata povestea pentru ca dolce ofera un canal nickelodeon si acolo il arata si in septembrie se va lansa un nou serial prin care se continua numit Legendele lui Korra.

| har explică (pentru Tat_Bianca_1998):

Super! Site-ul merge cam greu dar e perfect,si am gasit insfarsit si in romana, multumesc foarte mult, as face un semn foarte fericit dar nu mi se permite, oricum, toate episoadele de acolo sunt in romana?