| SanelaBella a întrebat:

Buna TPU:* Va rog, recomandati-mi niste seriale,in afara de Gossip Girl,Pretty little liars,Grey's Anatomy,Vampire diaries. Care le considerati mai frumoase. Va pup, funda:*

4 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

True Blood. O istorie impresionanta, foarte periculoasa dar si pasionalawinking

| FeliciaCorinaA a răspuns:

Fringe, Dexter, Doctor who, Doctor house, Primeval, Beverly Hills 90210 dar seria mai noua (seria veche trebuie sa stea in praf, abandonata). Vizionare placuta!

| Madut21 a răspuns:

Doctor House
Skins
Californication
Desperate Housewives

| Alisayer a răspuns:

" El barco "cu Mario Casas...E superb.No sa-ti para rau daca o sal privesti.Te pup.