| anonim_4396 a întrebat:

TPU verisoara mea are 9-10 ani si tot ma roaga sai arat cv desene "stiati ca" erau difuzate acum cativa ani pe minimax dar nu gasesc episoadele ma puteti ajuta
scuzatimi categoria
funda

2 răspunsuri:
| SmokeyEye a răspuns:

Erau pe vremea mea desenele: "familia De ce" care le gasesti pe youtube, dublate in romana. Pentru alte desene si a o tine ocupata ore intregi, spune-i de site-ul asta http://desenele-copilariei.net/. Sora mea de al 4 ani stie de site-ul asta si intra singura si isi alege desenele, chiar daca nu stie sa citeasca, se ia dupa imagini.Copiii mici prind repede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt multe... cauta pe net.