| RozyRozyRozy a întrebat:

Voi ce seriale cu vampiri urmariti in afara de: The Vampire Diaries, True Blood, Twilight?
Va rog, atunci cand precizati un serial, punteti si un mic rezumat big grin.
Dau funda pentru cel/cele mai bune serial/e!

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La astea ma uit si eu, altele nu mai stiu big grin

| SMA a răspuns:

Buffy the Vampire Slayer. Este o continuare a lungmetrajului cu acelasi nume,, Buffy the Vampire Slayer,,. In film e inceputul si aventurile ei din Los Angeles. In serial ea se muta in oraselul Sunnydale unde isi face prieteni imediat si afla ca sunt mai multi vampiri decat cei intalniti pana acum. Sunt la inceput si e destul de interesant.