| adrianarp a întrebat:

Vreau sa ma uit la un serial si nu stiu la care. Voua ce seriale v-au placut? si daca puteti sa faceti un mic rezumat ar fi excelent. P.S: orice serial da sa nu fie horror. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Lucinca a răspuns:

Deci, iti recomand cateva filme. hmm thinking

Ar fi The vampires diaries este u nfilm despre vampirilaughing, nu sunt scene horror sau ceva de genuhappy, este vorba despre doi baieti vampiri, furmosi foc si despre o fata care este om. E un fel de poveste de dragoste da mai interesant de cat am zis eu.

True Blood, tot cu vampiri, dar este un pic mai scarbos sa zic, unele scene, si multe scene cu s*x mai ales primele sezoane este +18 ani (te-am avertizat) dar e furmos filmuhappy

Ar mai fi si Smallville, este despre un baiat care are superputerilaughing, e extraterestru si devine superman la sfarsitlaughing

Gossip Girl, nu m-am uitat dar cica este foarte tare. Ceva legat de un baiat afemeiat, care se indagosteste d eu fata Blair, nu am inteles bine

Supernatural este superr tare, il ador, este vorba despre doi baieti a caror mama lea murit de mici intr-un incendiu provocat de un demon, este vorba despre demoni, fantome, ingeri, doar unele scene sunt de groaza, si foarte amuzant, mai ales de cei doi razi intr-unahappy

Pretty Little Liar este vorba despre 4 fete care primesc mesaje de la un anonim se semneaza cu A si le ameninta, ma rgo ineteresant si ellaughing

The secret circle e frumos, etse vorba despre vrajitori, dar se pare ca cei care au facut filmu l-au anulat pentru ca nu era prea vizionat, din pacatesad

Teen Wolf, nu m-am uitat dar mi-a fost recomandat sa ma uit cica e frumos, se pare ca e vorba despre varcolacilaughing

SI cam atat imi amintesclaughing
Sper ca te-am ajutat:*

| Alexandra_Neaga_2003 a răspuns (pentru Lucinca):

Teen Wolf este foarte misto, l-am terminat acum cateva zile, este de actiune si de dragoste pe de o parte si are unule scene horror dar e super!

13 răspunsuri:
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Rezumatele le poţi găsi tu singurică pe net, nu cred ca te doare mâna dacă scrii numele serialului şi dai 2 click-uri.
Seriale care mi-au plăcut mie, hmm...
House M.D;
Dexter;
F.R.I.E.N.D.S;
Grey's Anatomy;
Lie To Me;
CSI: NY;
Criminal Minds;
Midsomer Murders;
Nip Tuck (nu l-am văzut încă, dar pare interesant şi promiţător, e pe lista mea de "Must see");
Two And A Half Men;
Doctor Who;
The Big Bang Theory;

| Lucinca a răspuns:

Mi-am amintit si twilight e tot cu vampirirolling on the floor
si vampire suck, un fel de parodie la twilight e superlaughing

| WhiteMoth a răspuns:

Citindu-ti nickname-ul si observandu-ti avatarul roz presupun ca esti fata, deeeci iti recomand 'How I met your mother', e genial serialul. Bine, e genial indifierent ca esti fata sau baiat dar daca erai baiat iti recomandam 'Prison Break'/'Supernatural' sau ceva... In fineee, uite-te la 2-3 episoade din serialul mai-sus-mentionat si o sa imi multumesti dupa. : )

| CandyHearts a răspuns (pentru WhiteMoth):

Dar ce? fetele nu se pot uita la Prison Break si Supernatural? stiu o multime de fete inebunite dupa aceste seriale(eu nu sunt inebunita, dar nu am stiut ca fetele nu se uita la asa ceva) sad.

| cRaZyYkiD a răspuns:

The Vampire Diaries si Pretty Little Liars imi plac mie.Seriale terminate nu prea m-am uitat, a fost unul care l-a dat si pe Pro tv, are 2 sezoane, Legenda Cautatorului, daca te intereseaza. Sper ca am ajutat

| eriksim311 a răspuns:

Pai eu nu stiu multe seriale
dar stiu cateva anime ff tari:):
The last airbander(3 sezoane fiecare 20 ep)
the legend of korra (deocamdata un sezon si 12 ep in primul sezon)
naruto shippuden (fff multe ep)
link:http://www.anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/
seriale:
pariu cu viata
csi miami
si cam atat:)
sper ca ti-am fost de ajutor:)

| teo2000teo a răspuns:

Iti sugerez serialul Arrow, mie imi plac foarte mult. Este aparut la sfarsitl anului 2012, acum putin timp s-a terminat sezonul 1, de 23 de episoade si in toamna apare sezonul 2. Este vorba despre un miliardar ce a fost naufragiat pe o insula timp de 5 ani, unde a invatat sa lupte si sa traga cu arcul. Intors, isi va creea o identitate secreta si va scapa orasul de cei rai, aflati pe o lista de la tatal lui, care a murit in naufragiu.

| Alexandra_Ale_1993_fXme a răspuns:

Lectii de viata nu e film e serial

| LorenaU a răspuns:

The 100
•The Originals
•The royals
•Teen Wolf
•Reign sez
•The flash
•The white Princess
•The white Queen
•Game of thrones
•Vânătorii de umbre
•Vampire academy
•Lucifer
•Riverdale
•The vampire diaries
•Secret circle
•Gossip girsl
•Nikita
•Prison Break
•Legenda marii albastre
•Mostenotorii ( The Heris)
•Doctors
•Hi school love on
•Moorim School
•Îmi amintesc de tine
•Da Vinci's Demons
•Famous in LOVE

| Popescu_Elena_1992 a răspuns:

Pai cel mai mult ti as recomanda :

Teen Wolf - este preferatul meu. Presupun ca ti ai dat seama despre ce este din titlu. Nu este horror, dar este cel mai fain laughing) la un moment dat m-am enervat ca Derek(preferatul meu... daca te uiti o sa vezi) nu mai apare in sezonul 5....pf

Game of thronesc- e fain si asta, cauti pe wikipedia daca vrei sa vezi dsp ce este vorba( eu nu l am vazut)

Supernatural- este mega fain.
Doi frați au urmat pașii tatălui lor ca " vânători " luptand cu ființe supranaturale malefice de mai multe feluri, inclusiv monștri, demoni și zei care cutreieră pământul deoarece mama lor murise intr-un incendiu provocat de fintele supernaturale.

Cand eram mica ma uitam la The Vampire Diaries..il adoram.dar cand am mai crescut nu m-am uitat la el. e fain.dar mai mult ti as recomand Twilight.e mult mai fain si a fost atat de interesant incat am vizionat de 5 ori intreg serialul