| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU vreau sa va intreb ati vizional filmul A cure for Wellness? Este psihologic ce parere aveti, Lockhart era nebun de ce la sfarsitul filmului avea un zambet mai nebunesc? Si ce credeti ca s-a intamplat cu hannah? mie mi se parea ca ea il cam placea pe el, avand in vedere ca era captiva acolo.Credeti ca a renuntat sa mai fie om de afaceri pentru ea?

1 răspuns:
| minrest a răspuns:

Nu, a renuntat sa fie om de afaceri pentru ca boardul voia sa ii puna in spate toate ilegalitatile de pana atunci. Cand tragi concluzia ca un personaj e nebun, nu poti sa te bazezi doar pe zambet. Ranjea nebuneste pentru ca se gandea ca in toate organizatiile e cam la fel, atat la wellness center cat si la companie; oamenii sunt sacrificati in toate.